Про компанію

section-1356448
//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-1.jpg

ТОВ «ТЕРНОПІЛЬСЬКА МЕТАЛООБРОБНА КОМПАНІЯ»

є однією з лідируючих компаній по виробництву деталей вихлопної системи в основному для автомобілів, випущених на території СНД.
За рахунок великих виробничих потужностей ми пропонуємо привабливі ціни при хорошій якості.
ЗАПОРУКОЮ УСПІХУ НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА Є ПОЄДНАННЯ БАГАТОРІЧНОГО ДОСВІДУ РОБОТИ З СУЧАСНИМИ ТЕНДЕНЦІЯМИ.

Великі виробничі потужності та якісне заводське обладнання дозволяє нам виготовляти якісні вироби за привабливими цінами. Тобто низька ціна виробів ТМК досягається винятково завдяки високій рентабельності, а не за рахунок економії на конструкції внутрішнього вузла глушника і не за рахунок економії на товщині та якості металу.
Всі вироби ТМК на всіх етапах виробництва піддаються 100% контролю на геометрію. Якість посадки всіх компонентів вихлопних систем обов`язково перевіряється на машинах. Після чого виготовляються робочі кондуктори для зварювальників та контрольні приспосіблення.

//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-2.jpg
//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-3.jpg

Щоб забезпечити стабільно — якісну посадку глушника, необхідні якісні кондуктори — спеціальні приспосіблення, на яких зварюються глушники. Тому кожен кондуктор на нашому виробництві виготовляється з металу великої товщини, щоб уникнути подальшої деформації та ретельно перевіряється на правильність конструкції і надійність зварювальних швів. Окрім робочих кондукторів, є ще контрольні приспосіблення червоного кольору, на яких перевіряють кожну серію, що дозволяє додатково контролювати геометричність вихлопних систем щоразу без повторної посадки їх на авто.

//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-4.jpg
//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-5.jpg

Відділ технічного контролю (ВТК) на виробництві ретельно перевіряє якість всіх виробів. Вся готова продукція ТМК на всіх етапах виробництва піддається контролю на герметичність зварювальних і фальцовочних швів, а також якість використовуваних матеріалів.

Штампозварювальні глушники виготовляються на території нашого виробництва з 1985 р. за оригінальними кресленнями і технологіями, спеціально привезеними з м. Тольятті з заводу - виробника автомобілів ВАЗ. Саме тому на сьогоднішній день Тернопільська Металообробна Компанія досі виготовляє глушник основний «Москвич-412» з оригінальним великим бачком, трубу приймальну ВАЗ 2101 з довгою лодкою, всі інші штампозварювальні вироби теж виготовляються за оригінальною заводською технологією.

//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-0.jpg
//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-6.jpg

З лютого 2012 р. на нашому підприємстві введено в експлуатацію спеціалізовану лінію для випуску закатних глушників. Закатні глушники з цієї лінії успішно пройшли всі необхідні випробування на нашому виробництві і вже заслужили схвальні відгуки у споживачів. Завдяки якісній оснастці на трубозгинальних верстатах, на трубах відсутні гофроподібні складки в місцях згинання металу. Якісна зафальцовка на корпусі закатного глушника (шов взамок) забезпечує бездоганну герметичність виробу і відмінний естетичний вигляд.

//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-7.jpg

Велика увага на нашому виробництві приділяється постійному розширенню асортименту продукції, що виготовляється. На виробництві є власна іструментальна дільниця, є потужний верстатний парк, є висококваліфіковані спеціалісти. Це дозволяє самостійно виробляти складну оснастку (штампи та прес форми) для виготовлення нових виробів та постійного розширення асортименту.

//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-8.jpg

Постійний запас сировини (металу) в кількості не менше 200 т. забезпечує стабільне функціонування виробництва. Постійний складський запас готової продукції забезпечує стабільність і оперативність поставок, адже одна з основних стратегічних задач підприємства – це постійна підтримка наявності всього асортименту продукції на складі, для оперативного забезпечення кожного клієнта.

//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-9.jpg

Фарбування виробів проводиться методом напилення термостійкими емалями з антикорозійними добавками на напівавтоматичній фарбувальній лінії з сушильною камерою. Це дозволяє якісно пофарбувати більше 1000 одиниць готових виробів за одну зміну.
Корпусні деталі виготовляються з холоднокатаної сталі, труби зі сталі 08КП товщиною стінки до 1,5 мм. Шумопоглинаюча набивка глушника з високими показниками щільності і температури плавлення, знижує токсичність вихлопних газів, допалюючи та затримуючи їх у корпусі глушника.
За бажанням клієнта глушники упаковуються в щільну поліетиленову плівку, що забезпечує збереження зовнішнього вигляду і споживчих якостей при доставці та тривалому зберіганні.

АВТОМОБІЛЬНІ КОВПАКИ

Раді повідомити Вас про те що, з 2020 року, на нашому підприємстві було розпочало освоєння виробництва виробів з пластмас. Так вже у квітні 2021 року ми розпочали серійне виробництво автомобільних ковпаків для коліс.
//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-O-1.jpg

Автомобільні ковпаки «ТМК» пройшли всі необхідні випробування на виробництві і вже заслужили схвальні відгуки споживачів. Автомобільні ковпаки виготовлені з високоякісної сировини (ударостійкого полістиролу). Габаритні розміри, та розміри фіксуючих елементів ковпака точно відповідають посадочному місцю диска колеса відповідного розміру.
Для щільної установки на обід диска колеса автомобіля і надійної фіксації, в комплект входять стопорні кільця. Кільця виготовлені із сталі з нержавіючим покриттям, забезпечують щільну фіксацію на диску і перешкоджають злітанню при механічних впливах. Також в кожен комплект ковпаків автомобільних додається інструкція по монтажу на диск колеса.
Автомобільні ковпаки можна мити спеціальною автомобільною хімією та під тиском води, не переживаючи за відшаровування фарби. Виготовлені ковпаки з високоякісного пластику, який стійкий до змін температури навколишнього середовища. Він не стає крихким на морозі, що продовжує термін експлуатації виробу.
Автомобільні ковпаки захищають диск і гальмівну систему від потрапляння бруду, піску, снігу і забезпечують гарний естетичний вигляд автомобіля.
Автомобільні ковпаки «ТМК» продаються комплектами по 4 штуки, 2 штуки та по 1 штуці, кожен з яких щільно упакований в термозбіжну плівку та перекладений товстими паперовими кільцями для унеможливлення тертя між собою.

//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-O-2.jpg

Для захисту від механічних пошкоджень при відвантаженнях, перевезеннях та складуванні додатково (по п’ять комплектів одного з видів) ковпаки автомобільні упаковуються в спінений поліпропілен.

//www.tmk.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/TMK-O-3.jpg

Наше підприємство постійно відслідковує ціни та якість аналогічної продукції на ринку України. Пропонуємо Вам власну продукцію відмінної якості за привабливими цінами.